×

SHOWROOMU GEZMEK İSTER MİSİNİZ?

1 Bizi arayarak randevu alın.
2 Sizi Showroom'da karşılayalım.
3 Birlikte evinizi yenileyelim.

Randevu hakkında sorularınız ve tüm istekleriniz için 0530 975 20 00 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, [email protected] adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

SHOWROOM

Pzt - Cuma 09:00-18:00
Cmt 09:00-15:00
Pazar günleri sadece randevu ile!

Mutfağınızı Tamamlayan Ankastre Setleri

Karaca Mobilya mutfağınızı eksiksiz olarak tamamlıyor. Mutfak dolabı yaptırırken ankastrelerinizi nereden alacağınızı düşünmenize gerek yok. Ankastre fırın, ocak ve davlumbaz gibi ürünleriniz için kusursuz dolaplar tasarlıyor ve size eksiksiz bir mutfak hazırlıyoruz.

Karaca Mobilya ankastre seti ürünlerinde teknolojinin en iyilerini tercih ediyor.

 • DAHA FAZLA BOŞ ALAN

  Dolaplara entegre edilmiş ürünler sayesinde mutfaklarda daha fazla boş alan.
 • GARANTİLİ ANKASTRELER

  Yetkili servis hizmeti alacağınız bayisinden garantili ankastre setleri.
 • DAHA LEZZETLİ YEMEKLER

  Ankastre fırın ve ocağınızda sevdiklerinize daha lezzetli yemekler yapın.
 • MUTFAKTA TEKNOLOJİK ŞIKLIK

  Mutfak dolaplarınızı teknolojiyle buluşturan şık tasarımlı ürünler.

TERMİKEL, BOSCH VE SİLVERLİNE ANKASTRE TAKIMLARI İLE MUTFAĞINIZ HAZIR

Mutfağınızda ankastre ürünlerinizi kullanırken kalitemize duyacağınız güvenle dilediğiniz gibi hareket edebilir ve tüm dikkatinizi yemeğinizi lezzetlendirmeye verebilirsiniz.

Ankastre ürünler mutfakların temel ihtiyaçlarından biridir. Hem hijyen hem de görsel şıklığıyla mutfakta bir bütünlük oluştururlar. Mutfak dolapları ile mükemmel uyumlu olarak sizlere sunduğumuz ankastre fırın, davlumbaz ve ocaklar yerden tasarruf etmenizi sağlar.

Mutfağınızda şık tasarımı yakalamak için seçeceğiniz ankastre ürünler çok önemlidir. Karaca Mobilya farkı ile mutfağınız için BOSCH, Termikel ve Silverline ankastre modellerinden sayısız seçenekler sunuyoruz.

Mutfağınızın ankastre ihtiyacı için uzman işçiliğimizi tecrübe edin. Karaca Mobilya firması olarak titizlikle üretim yapıyor ve sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve ürünlerimizi test edip fiyat almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

YUKARI