×

SHOWROOMU GEZMEK İSTER MİSİNİZ?

1 Bizi arayarak randevu alın.
2 Sizi Showroom'da karşılayalım.
3 Birlikte evinizi yenileyelim.

Randevu hakkında sorularınız ve tüm istekleriniz için 0530 975 20 00 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, [email protected] adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

SHOWROOM

Pzt - Cuma 09:00-18:00
Cmt 09:00-15:00
Pazar günleri sadece randevu ile!

Mutfağınızın Su Tesisatında Hiçbir Kusur Kalmayacak

Su tesisatı hizmetimizle mutfağınızdaki tüm su giderleri ve su kaynaklarının inşası ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Mutfak dolaplarınızı yaptırırken su tesisatçısı aramanıza gerek yok.

Mutfağınızda sızıntı yapmayan musluklar ve kusursuz çalışan bir sistemle su tesisatı hizmeti veriyoruz.

  • AKITMAYAN MUSLUKLAR

    Açma kapama materyallerinde kusursuz tesisat işleri.
  • SICAK VE SOĞUK SU TESİSATI

    Sıcak su gelişi ve su giderleri tesisatı.
  • UZUN ÖMÜRLÜ MATERYALLER

    Kaliteli borular, kaliteli işçilik ve uzun ömürlü bir sistem.

Genellikle mutfaklarda su tesisatları problemlidir. Su sızdıran bataryalar, damlatan kenarlar mutfak hijyeninde en büyük sorunların kaynağıdır. Karaca Mobilya kalitesiyle alacağınız hizmetlerimizde su tesisatınızı kusursuz bir hale getiriyor ve mutfağınızı modernleştiriyoruz.

Eskiyen su borularınızın üzerine mutfak dolabı inşa etmek size yeni problemler yaratacak ve memnuniyetinizi etkileyecektir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak su tesisatı konusunda da profesyonel hizmet vermekteyiz.

Mutfağınızda su tesisatı uzman işçiliğimizi tecrübe edin. Karaca Mobilya firması olarak titizlikle üretim yapıyor ve sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve ürünlerimizi test edip fiyat almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

YUKARI