×

SHOWROOMU GEZMEK İSTER MİSİNİZ?

1 Bizi arayarak randevu alın.
2 Sizi Showroom'da karşılayalım.
3 Birlikte evinizi yenileyelim.

Randevu hakkında sorularınız ve tüm istekleriniz için 0530 975 20 00 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, [email protected] adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

SHOWROOM

Pzt - Cuma 09:00-18:00
Cmt 09:00-15:00
Pazar günleri sadece randevu ile!

Membran Kapı Modellerimiz

Karaca membran kapı modellerimiz arasında birbirinden farklı modelde ve renkte seçenekler bulunmaktadır. Evinizin dekorasyonuna uygun ve gözünüze hitap eden yüksek kaliteli ve uzun ömürlü mebran kapılarımızı yakından görmek için Showroom'u ziyaret edebilirsiniz.

MEMBRAN KAPILAR & ÖZELLİKLERİ

Membran kapılar silikon zar ve MDF malzemelerinin kapı yüzeyinde eşit düzeyde ısı ve basınçla uygulanmasıyla üretilir. Tutkallanan malzemeler membran pres yardımıyla PVC folyo ile kaplanarak hazır hale getirilir. Membran kapıların dış yüzeyi dışındaki tüm yüzeyler PVC kaplanır. Bu sebeple membran kapılar “3 boyutlu kaplama” olarak da tanımlanır.

Dünya sağlık örgütü tarafından membran kapı sistemleri onaylanmış ve sağlığa zarar vermediği kanıtlanmıştır. Kapılardaki PVC maddesi kanserojen madde içermemektedir. Membran kapılar bakteri tutmayan yüzeyleri sayesinde kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Geniş renk kartelasına sahiptir ve birçok farklı tasarımda üretilir. Membran kapılarımız istediğiniz ölçülerde üretilebilir.

YUKARI