×

SHOWROOMU GEZMEK İSTER MİSİNİZ?

1 Bizi arayarak randevu alın.
2 Sizi Showroom'da karşılayalım.
3 Birlikte evinizi yenileyelim.

Randevu hakkında sorularınız ve tüm istekleriniz için 0530 975 20 00 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, [email protected] adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

SHOWROOM

Pzt - Cuma 09:00-18:00
Cmt 09:00-15:00
Pazar günleri sadece randevu ile!

LED Aydınlatma ve Dekorasyon Hizmetlerimiz

Karaca mutfak dekorasyonu konusunda uzman yeteneklere sahiptir. Mutfağınızda dolap içleri ve tezgahınızı LED aydınlatma ile bambaşka bir görünüme kavuşturun.

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatma ile mutfak dekorasyonunu zenginleştirin.

  • YÜKSEK ENERJİ TASARRUFU

    LED teknolojisi ile elektrik tasarrufu sağlayın.
  • DOLAP İÇLERİNİ AYDINLATIN

    Dolaplarınızı LED aydınlatma ile daha ferah bir hale getirin.
  • TEZGAH AYDINLATMASI

    Mutfak dolabınızın altına yerleştirilen LED'lerle tezgahınızı aydınlatın.

MODERN MUTFAKLARIN VAZGEÇİLMEZİ LED AYDINLATMA & DEKORASYON

Mutfağınızı LED aydınlatma ile modernleştirerek mutfak dekorasyonunu tamamlayabilir, mutfağınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Karaca Mobilya olarak mutfaklarınızı tasarlarken mobilya kalitesini ön plana çıkarıyor ve LED dekorasyonla üst düzey hizmet sunuyoruz. LED aydınlatma çağımızın en gelişmiş aydınlatma teknolojisine sahiptir ve elektrik enerjisinin minimum seviye kullanılmasına rağmen aydınlatma performansı en üst seviyededir.

Mutfağınızda istediğiniz renk ve tasarımda dilediğiniz gibi aydınlatmalar sağlayabilirsiniz. İsterseniz tezgah üstünü tamamiyle LED ışıklandırma sayesinde aydınlatabilir, yemek yaparken daha rahat çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

LED dekorasyon ihtiyacınız için uzman işçiliğimizi tecrübe edin. Karaca Mobilya firması olarak titizlikle üretim yapıyor ve sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve ürünlerimizi test edip fiyat almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

YUKARI