×

SHOWROOMU GEZMEK İSTER MİSİNİZ?

1 Bizi arayarak randevu alın.
2 Sizi Showroom'da karşılayalım.
3 Birlikte evinizi yenileyelim.

Randevu hakkında sorularınız ve tüm istekleriniz için 0530 975 20 00 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, [email protected] adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

SHOWROOM

Pzt - Cuma 09:00-18:00
Cmt 09:00-15:00
Pazar günleri sadece randevu ile!

Kaliteli - Uzun Ömürlü - Bütçe Dostu

Karaca banyo dolapları arasından sizler de hayalini kurduğunuz banyo dolabına sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok modelde banyo dolabı ürünlerimiz ile zevkinize uygun estetik ve yaratıcı dizaynlarla aradığınız en uygun banyo dolabını imal ediyoruz.

Kaliteli banyo dolap modelleri

Kaliteli Banyo Dolabı Modelleri

Kaliteli malzeme ile ürettiğimiz banyo dolap modelleri evlerinizde ve ofislerinizde bulunan banyolarda depolama ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Banyo dolaplarımız ıslak alanlarda kullanışlı saklama ünitesi görevi görür.

Banyo dolap modelleri birbirinden farklı modele sahiptir. Farklı renk ve boyut seçenekleriyle banyonuza özel üretilen dolaplarımız zemin ve duvar seramiklerine uygun olarak tasarlanır.

Orta boy, büyük boy dolaplar, lavabo altı dolapları, ayna arkası dolaplar gibi seçeneklerle tercih edebileceğiniz banyo dolaplarımız kapaklı ve çekmeceli alternatiflere sahiptir. İhtiyacınıza uygun olarak tasarlanacak banyo dolaplarımız farklı fiyat aralıklarında olarak bütçenize uygun bir şekilde üretilir. Banyonuzdaki alanları dolap modellerimize göz atarak güzelleştirebilirsiniz.

Kullanışlı ve Depolama Alanı Yaratan Banyo Dolapları

Kullanışlı ve Depolama Alanı Yaratan Banyo Dolapları

Banyo dolaplarımız farklı modüllerde üretilirler. Banyonuzdaki tüm uygun alanlar için set olarak dolap siparişi verebileceğiniz gibi sadece tek bir dolap da isteyebilirsiniz. Sadece alt modül, üst modül ve yerden tavana kadar olan modüller arasından tercih belirtebilirsiniz. Lavabo altları için kullanılan alt banyo dolapları gömülü lavabolar için idealdir. Böylece daha fazla saklama alanı yaratarak banyodaki aktif kullanım alanına katkı sağlanmış olur.

Eğer banyonuzdaki lavabo altı dolabında gömülü alan istemiyorsanız çanak lavabo tercih ederek tüm dolabı aktif olarak kullanabilirsiniz. Bazı banyo dolap modelleri ayaklı olmakla birlikte yerden yüksekliği size bağlı olarak tasarlanmaktadır. Banyonuzda zeminden yüksek dolap siparişi vererek daha kolay temizlik imkanı yaratabilirsiniz.

Birbirinden farklı renk ve kapak seçenekleri

farklı renk seçenekleri

Banyo dolap modelleri evinizin banyo duvar ve yer seramiklerine uygun olarak istenilen renkte seçilebilir. Banyo dolap kapaklarını parlak veya mat tercih edebileceğiniz gibi özel detaylar da belirtebilirsiniz. Karaca Mobilya banyo dolapları ile banyolarınızın dekorasyonunu tamamlayabilir, tüm banyo aksesuarlarınıza uygun bir şekilde alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Duvar seramiklerinin rengine göre ister desenli ister düz renkli banyo dolabı siparişi verebilirsiniz. Dolap modellerimizde tamamen isteğe özel üretim yapıyor ve banyonuzun tasarımına uygun bir yapıda tasarımlar hazırlıyoruz. Banyo dolap modellerimize göz atarak nasıl bir dolap istediğinizi belirleyebilir ve bizimle birlikte banyonuzu yenilemeye başlayabilirsiniz.

Özel tasarım banyo dolap modelleri

Özel Tasarım Banyo Dolabı Modelleri

Banyonuzdaki boş alanlara ve duvar şeklinize özel olarak tasarlanacak banyo dolapları ile en ideal saklama alanları yaratıyoruz. Bazı banyo dolap modelleri ayaklı olarak tasarlanmakta ve kolay temizlik imkanı sağlamaktadır. Bazı dolaplar ise direkt olarak duvara monte bir şekilde üretilir.

Alt modül banyo dolapları genellikle iki kapaklı olarak tasarlanır. Üst çekmece seçenekleri ile daha fa kullanışlı hale getirilebilen banyo dolap modellerimiz istenilen sistemde üretilebilir. Üst modül banyo dolaplarımız genellikle aynalı olarak tercih edilir. Ayna kenarlarında sütunlar halinde raflı tasarıma sahip banyo dolapları en çok istenilen özelliklerdir. Banyo dolabının bir kısmında raf ve ayna ile birlikte alt ve üst kısımlarda etajer tercih edilebilmektedir.

Siz de eviniz için birbirinden güzel banyo dolap modellerimizden birini tercih edebilirsiniz.

BANYO DİZAYNLARI VE DOLAP TASARIMLARI

Siz hangi tarzda bir banyo istemiştiniz? Hayalinizdeki banyoyu gerçeğe dönüştürelim.

Bunlara da göz atınSize Özel

Banyonuz baştan aşağı tamamlayacak ürünlerimizle yepyeni bir görünüme kavuşun. Duşakabin, duvar ve yer seramikleri, banyo aksesuarları ile muhteşem bir banyo yaratabilirsiniz.

duşakabin

Kaliteli malzemeye sahip duş kabinlerimiz banyonuzda aktif kullanım alanınızı arttıracak özelliklere sahiptir.

DUŞAKABİNLERİ İNCELE

banyo seramikleri

Banyo duvarı ve banyo zemini için birbirinden farklı desen ve renklerdeki seramiklerimiz gözlerinizi parlatacak.

SERAMİKLERİ İNCELE

banyo aksesuarları

Klozet, lavabo ve aklınıza gelebilecek tüm banyo ihtiyaçları için eşsiz bir koleksiyona sahibiz. Banyonuz yeniden inşa edin.

AKSESUARLARI İNCELE

Zengin, şık, estetik, modern ve aradığınız her tarzda banyo dolabı tasarımlarımızı titizlikle üretiyoruz. Siz de banyonuzu yenilemeden önde ekibimizden destek alın.

Banyo dolaplarını showroomda sergilediğimiz ürünler arasından seçim yapabilir veya özel üretim için sipariş verebilirsiniz.

banyo dolaplarımızı görmek için showroom adresimize bekliyoruz
YUKARI