×

SHOWROOMU GEZMEK İSTER MİSİNİZ?

1 Bizi arayarak randevu alın.
2 Sizi Showroom'da karşılayalım.
3 Birlikte evinizi yenileyelim.

Randevu hakkında sorularınız ve tüm istekleriniz için 0530 975 20 00 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, [email protected] adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

SHOWROOM

Pzt - Cuma 09:00-18:00
Cmt 09:00-15:00
Pazar günleri sadece randevu ile!

Elektrik Tesisatı Hizmetlerimiz

Karaca Mobilya elektrik tesisatı konusunda uzman personel donanımına sahiptir. Mutfağınızda elektrikle çalışan tüm aletler için en uygun çözümleri üretiyor ve mutfağınızda çalışırken size kolaylık sağlıyoruz.

Elektrikli aletleriniz için en kullanışlı elektrik tesisatı donanımı oluşturuyoruz.

  • KABLOLARLA BOĞUŞMAYIN

    Elektrikli ürünleriniz için optimum priz sayısı.
  • GÜVENİLİR TESİSAT

    Mutfakta güvenli elektrik kullanımı ile tüm ürünler güvende.
  • YETERLİ PRİZ VE ANAHTARLAR

    Kullanışlı priz konumları ile işiniz yarıda kalmayacak.

Mutfakta elektrik tesisatı zor ve zaman alan onarım aşamalarına sahiptir. İstatistiklere göre bir evde en çok mutfakta elektrik kullanımı gerçekleşir. Tüm ev aletlerinin üçte biri mutfakta kullanılır ve bunların gıda ile temasında güvenilir olması gerekir. Karaca Mobilya güvencesiyle uzman personellerimiz mutfağınızdaki tüm elektrik aksanını yola getirecek.

Mevcut elektrik şebekenize göre mutfağınızdaki elektrik tesisatını güvenli bir şekilde inşa ediyoruz. Mutfağınızda yemek yaparken fazla kablolarla boğuşmamanız adına en uygun yerlere prizler projelendiriyor ve mutfağınızdaki elektrikli aletlerin düzen içerisinde çalışmasını sağlıyoruz.

Elektrik tesisatı hizmetlerimizde uzman işçiliğimizi tecrübe edin. Karaca Mobilya firması olarak titizlikle üretim yapıyor ve sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve ürünlerimizi test edip fiyat almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

YUKARI