×

SHOWROOMU GEZMEK İSTER MİSİNİZ?

1 Bizi arayarak randevu alın.
2 Sizi Showroom'da karşılayalım.
3 Birlikte evinizi yenileyelim.

Randevu hakkında sorularınız ve tüm istekleriniz için 0530 975 20 00 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, [email protected] adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

SHOWROOM

Pzt - Cuma 09:00-18:00
Cmt 09:00-15:00
Pazar günleri sadece randevu ile!

Göz Alıcı Desenleriyle Mutfak Seramikleri

Karaca tezgah arası seramik modellerimiz arasından sizler de hayalini kurduğunuz mutfağa sahip olabilirsiniz. Onlarca farklı modelde seramik seçenekleri ile zevkinize hitap eden dekoratif tasarımlarımızla aradığınız en uygun mutfağı bize yaptırabilirsiniz.

Yemek yaparken tezgah arası seramikler gözünüzü alacak.

 • KOLAY TEMİZLENEN YÜZEYLER

  Yağ ve kire dayanıklı, kolay temizlenen seramikler.
 • RENKLİ MUTFAK DUVARLARI

  Zevkinize uygun renk ve desende tezgah seramikleri.
 • BİRİNCİ SINIF KALİTE

  Ara seramik ürün kalitesinde mükemmelliyetçilik.
 • PROFESYONEL İŞÇİLİK

  Titizlikle duvara işlenen kusursuz tasarımda seramikler.

MUTFAK DEKORASYONUNDA PİK NOKTASINI YAKALAYIN

Mutfakların en göz alıcı yeri tezgah arası seramikler sandığınızdan çok daha göz alıcı olabilir. Karaca Mobilya ara seramikleri mutfağınıza yeniden aşık olmanızı sağlayacak.

Karaca mutfak arası seramikler tasarım ve kalite olarak göz alıcı özelliklere sahiptir. Kolay temizlenebilir olmaları ve yüksek dayanıklılığa sahip olmaları mutfakta geçirdiğiniz vakitleri daha eğlenceli hale getirecek.

Zamanın çoğunu mutfakta geçiren bir millet olarak aynı zamanda tasarıma da oldukça düşkünüz. Göz zevkinize hitap edecek ve her baktığınızda "iyi ki bu seramikleri seçmişim" dedirtecek çok özel tasarımlar shoowroom'da sizleri bekliyor.

Mutfak arası seramik ihtiyacınız için uzman işçiliğimizi tecrübe edin. Karaca Mobilya firması olarak titizlikle üretim yapıyor ve sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve ürünlerimizi test edip fiyat almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

YUKARI