×

SHOWROOMU GEZMEK İSTER MİSİNİZ?

1 Bizi arayarak randevu alın.
2 Sizi Showroom'da karşılayalım.
3 Birlikte evinizi yenileyelim.

Randevu hakkında sorularınız ve tüm istekleriniz için 0530 975 20 00 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, [email protected] adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

SHOWROOM

Pzt - Cuma 09:00-18:00
Cmt 09:00-15:00
Pazar günleri sadece randevu ile!

Solmayan, Leke Tutmayan Mutfak Tezgahları

Karaca mutfak tezgahları kaliteli malzeme yapısı sayesinde uzun ömürlüdür ve sıcağa, soğuğa karşı dayanıklıdır. Seramikler ve mutfak dolaplarına yakışacak bir tezgah arıyorsanız önce ürünlerimize göz atın.

Yemek yaparken Karaca mutfak tezgahınızı gönül rahatlığı ile kullanın.

 • SICAK VE SOĞUĞA DAYANIKLI YÜZEY

  Tezgah yüzeyleri sıcak ve soğuğa karşı dayanıklıdır.
 • UZUN ÖMÜRLÜ

  Kaliteli malzeme sayesinde bir ömür kullanım imkanı.
 • FARKLI RENK VE TASARIMLAR

  Mutfak dolapları ve seramiklerinizle uyumlu tezgah desenleri.
 • ÖZEL BOYUTLARDA TASARIM

  Mutfağınıza özel kesimle kullanım alanı arttırılmış tezgahlar.

MUTFAKTA ŞEF SİZSİNİZ

Mutfak tezgahınızı kullanırken kalitemize duyacağınız güvenle dilediğiniz gibi hareket edebilir ve tüm dikkatinizi yemeğinizi lezzetlendirmeye verebilirsiniz.

Karaca mutfak tezgahları sizlerin konforu gözetilerek en kaliteli malzemelerle üretilir. Kolay temizlenen ve mutfakta daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayan tezgahlarımız ömür boyu kullanım imkanı sağlar.

Malzeme kalitesinden ödün vermeden ürettiğimiz tezgahlarımızı showroom adresimizde test edebilirsiniz. Eviniz veya iş yeriniz için ihtiyacınız olan proje üretiminde bizimle iletişime geçtiğinizde ürün ve hizmet kalitemizi net bir şekilde tecrübe edebilirsiniz.

Mutfak tezgahı ihtiyacınız için uzman işçiliğimizi tecrübe edin. Karaca Mobilya firması olarak titizlikle üretim yapıyor ve sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve ürünlerimizi test edip fiyat almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

YUKARI